Ogrody zimowe

krd150x70 (krd150x70.png)   Bierzemy udział w rozgrywkachgl (gl.jpg)
    Kibicuj naszej drużynie!

 Od 2001 roku naszym głównym produktem są ogrody zimowe wykonywane w systemie niemieckim TS -aluminium profilsysteme. W systemie tym posiadamy atest:

AUTORYZOWANEGO WYKONAWCY OGRODÓW ZIMOWYCH W SYSTEMACH TS-ALUMINIUM

Posiadamy na nasze wyroby odbiorców na terenie Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji. Doskonałe w swoim kształcie i wykonaniu konstrukcje ogrodów zimowych i zadaszeń są idealnym uzupełnieniem państwa przestrzeni życiowej. Nie tylko chronią przed wiatrem i złą pogodą, lecz są również prawdziwą ozdobą. Obojętnie czy w białym, czy w dowolnym kolorze według RAL lub lakierach drewnopodobnych oraz okleinach drewnopodobnych renolit.

Dla każdej dowolnej szerokości, o głębokości do 5500 mm.
W zależności od rodzaju dachu możliwe są pochylenia od 5 do 35 stopni.

Wystrój i wykonanie możliwe są w wielu wariantach, mogą być indywidualnie dopasowane do państwa gustu. Poprzez wysokowartościowe materiały oraz solidną obróbkę jest to oferta o pierwszoklasowej jakości. Aluminium jest doskonałym produktem w zakresie zadaszeń na wolnym powietrzu.

Niemalże nie wymaga pielęgnacji czy też konserwacji, a przy tym jest niezwykle wytrzymały i odporny na wszelkie warunki pogodowe. Poprzez doskonałe właściwości statyczne daje się indywidualnie kształtować i wraz z przemyślaną koncepcją gwarantuje perfekcyjne efekty. Aby zapewnić ochronę przeciw wiatrowi i złą pogodą, zadaszenia nasze konstrukcje można wyposażyć w elementy wiatrochronne, składane oraz przesuwane.

Przy takim wyposażeniu można degustować się każdą pogodą na zewnątrz. Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w produkcji oraz montażu ogrodów zimowych w Polsce oraz za granicą. Nasze konstrukcje jako jedyne na rynku polskim oraz nieliczne na niemieckim wszystkie są obliczane statycznie pod względem obciążeń wiatrowo - śniegowych dachu .

Nasi zleceniodawcy otrzymują imienne dokumenty potwierdzające w/w obliczenia do odbioru przez Inspekcję Budowaną wykonanych przez nas konstrukcji. Dokumenty mogą być w języku polskim lub niemieckim podpisane przez uprawnionych do tego inżynierów.

ogrod-zimowy-almont-system_m-01 (ogrod-zimowy-01_m.jpg) ogrod-zimowy-almont-system_m-05 (ogrod-zimowy-05_m.jpg)
ogrod-zimowy-almont-system_m-41 (ogrod-zimowy-41_m.jpg) ogrod-zimowy-almont-system_m-42 (ogrod-zimowy-42_m.jpg)
ogrod-zimowy-almont-system_m-43 (ogrod-zimowy-43_m.jpg) ogrod-zimowy-almont-system_m-72 (ogrod-zimowy-72_m.jpg)

Inne przykłady i realizacje - GALERIA OGRODÓW ZIMOWYCH